zapraszamy na webinarium “Poprzez kazuistykę do właściwej diagnozy i optymalnej terapii w psychiatrii”. Z uwagi wciąż trwającą sytuację epidemiczną podjęliśmy inicjatywę seminariów on-line. Jest to pierwsze seminarium internetowe organizowane przez firmę Medius pod patronatem Kliniki Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Konsultanta Krajowego z Dziedziny Psychiatrii. Proponujemy formułę opartą na przypadkach konkretnych pacjentów. Podczas wystąpień zaproszeni eksperci przedstawią pacjenta podając objawy, przeprowadzoną diagnostykę, rozpoznanie różnicowe oraz proponowane formy terapii. W trakcie webinarium uczestnicy mają możliwość zadawania pytań za pomocą czatu, a prelegenci będą na nie odpowiadać przed kamerą.

Zaproszenie do współpracy i kierowania stroną merytoryczną projektu przyjął

Pan Profesor Piotr Gałecki, Kierownik Kliniki Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Konsultant Krajowy z Dziedziny Psychiatrii.

Mamy nadzieję, że taka forma kontaktu z ekspertami spotka się z Państwa zainteresowaniem, a wyniesiona wiedza będzie przydatna w codziennej praktyce.

                                          Zapraszamy do udziału

Organizatorzy